birne Rent

Půjčte si auto na pár dní

S Birne Rent si půjčíte auto pro vaší rodinu i podnikání. Online, jednoduše a bez omezení.

Prozkoumat auta

Kdy chcete jezdit?

birne

Revoluční operativní leasing

Prozkoumat auta

Jak to funguje?

1
Rezervujete online dva dny předem

Vyberte si vůz z nabídky a rezervujte online na pár kliků. Auto si od Birne Rent můžete půjčit na fyzickou osobu, OSVČ nebo firmu. Součástí rezervace je i výběr doplňkových služeb.

2
Auto vám předáme

Auto si můžete rezervovat 2 pracovní dny předem a půjčení auta vám po zaslaní online rezervace obratem potvrdíme e-mailem. Předání proběhne v naší provozovně v Praze Vysočanech.

3
Jezdíte neomezeně

Auto od Birne si můžete v klidu užívat bez omezení nájezdu a v případě potřeby si rezervaci prodloužíte nebo naopak zkrátite. Stačí nám napsat na jedu@birne.com

Vaše zkušenosti nás posouvají

Operativní leasing u Birne byl pro naši firmu skvělým rozhodnutím. Zaměstnanci byli vstřícní a odborní, výběr vozidel rozmanitý, a ceny férové a transparentní. Bez vstupního poplatku a s neomezeným počtem kilometrů. Firma Birne se stala spolehlivým partnerem, který nám pomohl najít vozidla přesně podle našich potřeb. Jejich profesionální přístup a kvalitní servis jsou bezkonkurenční. Celkově jsme nadmíru spokojeni a vřele doporučujeme Birne všem, kteří hledají partnera pro operativní leasing.
CT
Coral Travel google recenze
Velmi milá a příjemná obsluha a přístup ke klientům, vše srozumitelně vysvětleno. Ceny jsou více než přijatelné - nejlepší možná varianta pro auto na léto, příště zde určitě půjčím.
KS
Kirill Shilin google recenze
Skvělé jednání i služby
Kuba Šindler google recenze
Při hledání vozu, který mi bude nejlépe vyhovovat jsem se rozhodl vyzkoušet za relativně krátké období několik značek a to po delší dobu, než je pouze zkušební jízda. Předání auta je spojené se zkušební jízdou, zodpovězením všech dotazů k autu a jeho provozu. Vrácení vozu, jeho prohlídka technikem a předání nového s krátkou zkušební jízdou proběhlo velmi rychle - cca 70 minut (a to jsem měl ještě více dotazů). Služba jako taková je bezstarostná, férová a Birne je mi po celou dobu užívání oporou. Zaměstnanci jsou velmi milí, ochotní a ve svém oboru evidentně zkušení. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.
Marek Řičica google recenze
Opravdu pěkná volba pro krátkodobý pronájem, velmi příjemný zážitek
NW
Nathan Wang google recenze
Po dlouhe době píšu takto radostnou recenzi. Behem 3 měsíců si bereme od Birne již 4 vůz. V Birne sedí partička naprostých profesionálů a přesto si zachovávaj přístup rodinné firmy. Každý slib a dohoda je pro ně svatá a vždy Vám vyjdou vstříc. Tzv třešničkou na dortu je pani Steinová, která Vám snese modré z nebe. A to doslovně. Obchodovat s Birne je jedna velká radost. Moc Vám děkuji.
ZM
Zdenek Machacek google recenze
Napište nám zpětnou vazbu

Kontaktujte nás

Sem s nimi. Můžete nám napsat, nechat nám na sebe kontakt nebo nám přímo zavolat na:

234 149 234

Pokračováním v nabídce pojištění potvrzuji, že jsem seznámen s Informacemi o zpracování osobních údajů.